Neal McDonough

7,1
10 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neal McDonough

...Jego rezygnacja z dalszego grania w "Gotowych na Wszystko" , gdy doszło do tego, że miał wraz z Virginią Madsen odegrać ponoć dość niezłą scenkę łóżkową. Odmówił, ze względu na katolicką religię. Co o tym myślicie?
Moim zdaniem z jednej strony szacun za to, że trwa przy swoich poglądach mimo, że dostałby niezłą sumkę za ten odcinek, a z drugiej....no właśnie....szkoda :P

Allhambra

Zdecydowanie szacun :) Przypomina mi się też mój ulubiony Jim Caviezel, który miał mieć do czynienia z Jennifer Lopez w filmi "Oczy anioła" bodajże :) Jednak są jeszcze celebryci, którzy potrafią trwac przy swoich moralnych poglądach :)

Allhambra

Dla mnie to troche chore bo w Ticking Clock gral zabojce i byly niezle sceny brutalne i jakby sie mial tak tlumaczyc religia to by chyba tak brutalnych scen nie mogl grac... Ze niby seks jest gorszy od mordu??? Sorry ale troche to sie kupy nie trzyma.

poison_poison

Najpierw poczytaj lub zastanów się jak wygląda kręcenie takich "scen mordu". Zbyt wiele rzeczywistej przemocy tam nie ma. Wszystko opiera się na reżyserce i postprocessingu. W przypadku scen łóżkowych nie obejdziesz konieczności tego, że np. musisz wskoczyć półnagi do łóżka i złapać laskę za cycki (kolokwialnie mówiąc). Więc facet jak najbardziej miał rację odmawiając (jeśli rzeczywiście taki był powód).

DraconisX

Tak, masz rację ale jako praktykujący chrześcijanin i tak będzie utarsamiany z mordercą którego grał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones