PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615641}
7,6 127
ocen
7,6 10 1 127
Trespasser
powrót do forum gry Trespasser

...gdyby była bardziej dopracowana. Ciekaw jestem jak by Trespasser wyglądał współcześnie

Piotras2009

oj zdecydowanie. szkoda, że to sterowanie było tak zakręcone- gdyby twórcy darowali sobie "realizm" i "możliwość" zginania nadgarstka i łokcia- było by łatwiej, przyjemniej i ogólnie miodniej :) a tak- dałem sobie spokój po przejściu 5 lvl'i, choć byłem wielkim fanem Parku Jurajskiego...

Piotras2009

ta gra była zbyt ambitna jak na ówczesne mozliwosci komputerów... wydano ją ukończoną w mniej niż 50%. Nie wiem czy obecnie już dałoby się stworzyć taką grę, żeby była w pełni grywalna... mam na myśli razem z tymi wszystkimi pomysłami, które twórcy chcieli zawrzeć, ale nie udało im się.

Ale swój klimat miała, i w sumie ukończyłem ją z przyjemnością... chociaż było ciężko.

nephilim93

co jak co, ale klimat to wylewał się z niej wiadrami- szczególnie dla kogoś ogarniętego w tamtym czasie MANIĄ paleontologii i Parku Jurajskiego- czyli mnie :)

tyraelx_2

Oj tak :) Osobiście przeszedłem Trespassera w całości 2 razy w czasach kiedy dominował Crysis. W sumie kocham obydwie gry. Co ja bym dał, żeby reanimowali tę grę. Stworzyli ją na jakims współczesnym silniku. Np właśnie CryEngine 2.

Piotras2009

"Lubię to" :D

tyraelx_2

jest nadzieja... http://www.telltalegames.com/jurassicpark

tyraelx_2

Coś nie tak jest z linkiem. Strona gł wczytuje się, ale podstrona już nie. :/

tyraelx_2

u mnie link działa- odpala się prezentacja twórców gry w postaci filmu... sprawdź na innej przeglądarce/komputerze, może czegoś brakuje w twoim :)

tyraelx_2

Ok, już działa :) Wiem o jaką grę chodzi. To będzie przygotówka z elementami zręcznościówki. Powinna być wydana pod koniec tego roku. No na pewno nie będzie to współczesny Tresspaser, ale na pewno zagram :] Grafika nie powala :/

Piotras2009

jasne, tresspasser'a to nawet nie przypomina, ale jak się nie ma, co się lubi.. :)
a graficznie- cóż, wodę lepszą widziałem w Far Cry'u i Crysisie :D- ale nie samą grafiką człowiek żyje

tyraelx_2

Woda jak woda, ale ogólnie nic specjalnego w tej grafice nie ma. Shadery, cieniowanie...wszystko leży. Boję się, że cała reszta będzie na podobnym poziomie :/ A od dawna marzy mi się poważna i dopracowana gra w świecie JP

Piotras2009

nie jestem aż takim purystą, jeśli chodzi o kwestie grafiki... ale jeśli się zastanowić- najbardziej grywalne i klimatyczne gry powstawały, gdy nasze monitory były monochromatyczne (a co bogatsi mogli się cieszyć 16/256 kolorami)- wtedy twórcy zamiast skupiać się na grafice cały nacisk kładli na fabułę, pomysłowość swoich gier- pamiętam, jak potrafiły mnie przestraszyć zwykłe, bitmapowe duchy w Nightmare Creatures, gdzie muzyka i cały surowy "wystrój" cmentarza przyprawiały o gęsią skórkę, jak każdy szkielet w brzydkim (nawet jak na swoje czasy) Thiefi'e był śmiertelnym wyzwaniem i za wszelką cenę człowiek starał się raczej go uniknąć, siedząc w wirtualnym cieniu, jak w Dungeon Keeper'ze składałem się ze śmiechu, słuchając doskonałego lektora i tekstów, które wypowiadał... tak więc powtarzam- grafika to nie wszystko :)

tyraelx_2

Oczywiście, że nie. Też dlatego tak świetnie niedawno grało mi się w Trespassera :) Co jednak nie zmienia moich obaw> lepiej mieć wątpliwości i być mile zaskoczonym, niż oczekiwać cudów i się zawieźć.

Piotras2009

hehe, tak jest, w myśl zasady "zawsze spodziewaj się najgorszego, a nigdy nie będziesz rozczarowany" :)

Piotras2009

Czy tylko ja pamiętam że od pewnego czasu powstaje JR na crytek enigne 2?
http://www.youtube.com/watch?v=e-1QHMjUPE0&feature=channel_video_title
Tu oficjalny kanał modyfikacji.

chrabo

Nie, nie tylko Ty ;) śledzę co jakiś czas postępy, ale nie robię sobie nadziei zbyt wielkich. Pamiętam jak było z JP na pierwszym enginie cryteka. Nie wyszło nic specjalnego. Pełno bugów, mało klimatu...ogólnie lipa. Ale nie przekreślam tej produkcji. Zobaczymy...

Piotras2009

Ja też nie robię sobie zbyt wielkich nadziei, najpierw trzeba poczekać aż wyjdzie. Zobacz ile robią remake HL, a nie trudno zgadnąć że więcej ludzi/środków zaangażowanych jest w ten projekt.

ocenił(a) grę na 7
Piotras2009

fajnie by było gdyby zrobili chociaż Remake

radas1998

Myślę, że stary dobry Trespasser świetnie sprawdziłby się też w technologii VR. :)

ocenił(a) grę na 8
Piotras2009

Ta gra na serio sprawdzila by sie po reboocie, zwlaszcza teraz po premierze JW. Styl ostatnich odslon Far Cry + dinozaury popylajace miedzy drzewami = byloby kozacko.

rozkminator

To by było święto dla mnie :D

ocenił(a) grę na 7
Piotras2009

Far Cry Jurrasic. Grał bym :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones